Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Lnianek - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m - miejscowość Lnianek, tuż koło Lniana, powiat świecki, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające szybką realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

102 952 zł1 514 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1514 m położoną w miejscowości Lnianek, tuż koło Lniana, w powiecie świeckim, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Tleń

Tleń(Lnianek + 9 km)

238 000 zł1 192 m² 199,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w pięknej i malowniczej miejscowości Tleń. Przepiękne jezioro nad którym znajdują się kąpieliska oraz wypożyczalnie sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bysław

Bysław(Lnianek + 14 km)

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie posiada potencjał mieszkaniowy jak również duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Świecie

Świecie(Lnianek + 23 km)

1 199 000 zł10 653 m² 112,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek inwestycyjnych o przeznaczeniu usługowym dogodna komunikacyjnie i rozwijająca się okolica na przedmieściach Świecia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Śliwice

Śliwice(Lnianek + 18 km)

750 000 zł14 138 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 14138 m2 znajdująca się w miejscowości Śliwice, w Borach Tucholskich. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sucha

Sucha(Lnianek + 20 km)

190 000 zł1 869 m² 101,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1 869 m2 w Borach Tucholskich, w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego. *** oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości *** Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Świekatowo

Świekatowo(Lnianek + 16 km)

85 000 zł1 001 m² 84,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek budowlanych w miejscowości Świekatowo. Powierzchnia działek to około 1000m2 każda. W kształcie zbliżonym do kwadratu, niektóre prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Stara Rzeka

Stara Rzeka(Lnianek + 13 km)

1 499 999 zł16 350 m² 91,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki nad rzeką wda Stara Rzeka , Gmina Osie , Województwo Kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Stara Rzeka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lipienica

Lipienica(Lnianek + 13 km)

299 000 zł7 017 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Zaleskiego o powierzchni 7017m2. Wymarzone miejsce dla osób chcących obcować z przyrodą. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Teolog

Teolog(Lnianek + 15 km)

351 500 zł3 700 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy Borów Tucholskich. Piękny widok na polany i lasy! Dookoła jeziora. Niesamowite miejsce, idealne do odpoczynku! Na sprzedaż atrakcyjna działka, w pięknej malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 100 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: marta Wolf Tel.   Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 3100 m , położonej w sercu malowniczych Borów Tucholskich, w miejscowości Biała.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij